Allbuy.pl Strona Główna Allbuy.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czego to wina
Autor Wiadomość
cieplix 
Wojujący z Allegro

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 12:36 pm   Czego to wina

Ciekawa rzecz - bo na laptopie tego problemu nie ma, na stacjonarnym jest - systemy identyczne z bierzącymi łatkami MS. Win XP PROFF. Otóż - jesli mam jakis obraz (jpg, gif) zapisany na PULPICIE - ni cholery nie mogę uzyskac jego podgladu - wyglada to na to, ze okienko podgladu sie otwiera i zaraz zamyka. Po przeniesieniu obrazka gdziekolwiek indziej problem znika. Co to k...de jest :) Szukałem na googlach ale nic nie znalazłem...

khazul 
Site Admin
Administrator

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 1:33 pm   

Rozumiem że chodzi o podgląd w explorerze po otwarciu folderu "Pulpit" ? Czy masz na myśli zdarzenie jak klikasz prawym i "podgląd" ? Czy jakikolwiek nie microsoftowy program otwiera dobrze fotki z tego pulpitu?
Zacznij prewencyjnie od skasowania plików .db z pulpitu (urkyte) - tam system może sobie jakis błąd wrzucił.

Jak to nie pomoże to spytaj tutaj: http://tiny.pl/x4w7 tam masz fachowca od kompów :wink:

cieplix 
Wojujący z Allegro

Wysłany: Pią Gru 23, 2005 2:10 pm   

Khazul - nie do konca o to chodzi - generalnie zapisane na pulpicie jpg jak najbardziej prawidłowe - zewnętrzna przeglądarka niezależna od ms je czyta i pokazuje. Explorer ni cholery. Mam włączone opcję pokazywania ukrytych - niczego nie ma na pulpicie. Oczywiscie mowie tu o tym pulplicie: C:\Documents and Settings\CiepliX\Pulpit Zdjęcie przeniesione z pulpitu do podfolderu na nim - wyślietla się podglądem ...

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 2:11 pm ]
a co do fachowca :) to jakbym sie na wszystkim znał :) to nie znałbym się na niczym. A 9 lat chleb z tej wiedzy jest :) Pozdro :)

Odpowiedz do tematu