Allbuy.pl Strona Główna Allbuy.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Błąd Explorera...
Autor Wiadomość
zmisiek1 
filatelistyka

Wysłany: Sro Lut 14, 2007 6:10 pm   Błąd Explorera...

Mam problem z internetem a biorąc pod uwagę, że znam się na tym jak Lepper na rządzeniu, proszę Was o pomoc :)
Mały opis:
Podczas pracy Explorera coraz częściej wyskakuje komunikat "Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web" klikam na "Diagnozuj problemy z połączeniami"- z Microsoftem* łączy się bez problemu. Po takim komunikacie w Mozilli wyskakuje
"Połączenie zostało zresetowane
Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas ładowania strony. "

Kiedy zamknę wszystkie okienka i otworzę ponownie, strony przez jakiś czas działają "normalnie". Jak to nie działa, włączam Spybot - Search & Destroy i wtedy z reguły wszystko rusza. Antywir nic nie wykrywa. GG, poczta i Skype w tym czasie działają bez zarzutu.Co to może być? HELP!!!

khazul 
Site Admin
Administrator

Wysłany: Sro Lut 14, 2007 6:14 pm   

Może po prostu Twój dostawca netu zapewnia zdolne inaczej łącze , albo ktoś tak je zaspamowuje programami do ściągania p2p że nie przechodzi nic innego?

Na początek zobacz najbanalniejszą metodą - START->URUCHOM - wpisz: ping -t www.wp.pl i zobacz czy traci jakieś pakiety.

zmisiek1 
filatelistyka

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:46 am   

khazul napisał/a:
Może po prostu Twój dostawca netu zapewnia zdolne inaczej łącze , albo ktoś tak je zaspamowuje programami do ściągania p2p że nie przechodzi nic innego?

Na początek zobacz najbanalniejszą metodą - START->URUCHOM - wpisz: ping -t www.wp.pl i zobacz czy traci jakieś pakiety.

Dostawca: kablówka ASTER, podpięte 2 komputery przez switcha (8-mio portowego, pamiątka z akademika ;) kiedyś miałem osiołka, ale chyba wszystko wywaliłem.

Wpisałem i patrzyłem jak takie same cyferki leciały-szczerze pisząc- równie dobrze mógłbym się zastanawiać nad obliczeniemprzepływu ścieku w kanalizacji miejskiej w grudniu :) jak już pisałem, dupa ze mnie nie informatyk :)

khazul 
Site Admin
Administrator

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:56 pm   

Pisz na GG - bo tu to za długo zajmie :)

zmisiek1 
filatelistyka

Wysłany: Pon Lut 26, 2007 11:29 am   

całkowicie nie rozumiem-jakby od samego gadania się naprawiło :D już prawie tak nie robi :) dziękuję za zainteresowanie

Odpowiedz do tematu