Allbuy.pl Strona Główna Allbuy.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
pytanie dla znających html
Autor Wiadomość
cieplix 
Wojujący z Allegro

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 1:57 pm   pytanie dla znających html

Jako że jestem laikiem jeśli chodzi o znajomosc htmla prosze o pomoc. Otóż zrobiłem stronke www dla mojej rodzinki http://www.miedzyzdroje-kwatery.pl/ (to nie krypto-reklama ;) ) - w zasadzie tylko zakładka "międzyzdroje i okolica" otwiera się tak jak powinno. Pod IE 6.0 działa extra. Niestety w firefoxie cos sie rozłazi. Stronke robiłem we FrontPage 2000. Innych narzędzi nie znam ;) Macie pomysł i radę w czym jest błąd? Prosze o łopatoligiczne tłumaczenie - jak ktos mi napisze ze kod w linni tej a tej jest błędny ... nic mi to nie powie :)

Dzieki :)

arth 
Powered by H2O

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 6:14 pm   

Kod:
        <div style="text-align: center; width: 750; height: 91">

zamien na:
Kod:
        <div style="text-align: center; width: 750">

cieplix 
Wojujący z Allegro

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 9:57 am   

Dzięki Arth! Podziałało! Ciekawe czemu FF inaczej interpretował ten sam kod ... Mam jeszcze 1 prośbę. Zajrzyj do zakładki Kontakt i Dojazd - w FF menu 'spada' lekko w dół ... czego to może być winą. Sorry ze zawracam dupę ale chcę żeby ta stronka w końcu wyglądała jak należy.

zmisiek1 
filatelistyka

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 10:40 am   

jakieś zniżki dla SSS-manów? :)

kupowanie 

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 11:16 am   

a tak przy okazji, żeby nie zakładac nowego wątku, czy ktoś mógłby mi podać kod html do jakiegoś prostego i skutecznego licznika? jestem ciekaw ile osób odwiedza moją stronę o mnie.

cieplix 
Wojujący z Allegro

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 1:19 pm   

kupowanie, O ile wiem to potrzebujesz skryptu zliczajacego, nie html'a. Poszukaj, ja w home.pl mam 10 licznikow za darmo :)

zmisiek, Latem zapomnij - mają porezerwowane do połowy sierpnia :) Ale mogę powalczyć o jakiś rabat po sezonie (wrzesien itd).

khazul 
Site Admin
Administrator

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 1:37 pm   

kupowanie napisał/a:
czy ktoś mógłby mi podać kod html do jakiegoś prostego i skutecznego licznika?

Język HTML nie umożliwia wykonanie samodzielnego licznika.
Można go napisać w np PHP -o ile masz serwer który to zaakceptuje - lub użyć masowo oferowanych darmowych rozwiązań ( google: "darmowe liczniki" -> http://www.google.pl/search?hl=pl&q=darmowe+liczniki )

Jeśli chcesz mogę Ci zrobić i udostępnić licznik z moich serwerów -powiedz tylko jakie funkcje Cię interesują? (czy ma wyświetlać stan licznika na stronie, czy tylko to będzie info dla ciebie, tekstowy/graficzny, ma liczyć wszystko/wejscia_dziennie/tygodniowo itp :)

pozdro

kupowanie 

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 7:47 pm   

powiem tak: Chciałbym mieć licznik, który mogę umieścić na stronie "o mnie" mam serwer na home.pl i mam tam kilka darmowych liczników. ale próba wpisania ichniego kodu spełzła na niczym (licznik na Allegrowej stronie o mnie się nie wyświetlał) więc w sumie to mam już źródło, teraz brakuje mi podpowiedzi "jak to zrobić" :)

zmisiek1 
filatelistyka

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 10:39 pm   

cieplix napisał/a:
zmisiek, Latem zapomnij - mają porezerwowane do połowy sierpnia Ale mogę powalczyć o jakiś rabat po sezonie (wrzesien itd).

Dzięki, zawsze próbuję coś wysępić (jak bylismy kiedys na wyprawie rowerowej, na noclegu, notabene nad morzem, przechodząc dostałem tacę kanapek od kolonistów :lol: )
Ech, od 28 sierpnia moje maleństwo zaczyna znów pracę- nauczycielka....

khazul 
Site Admin
Administrator

Wysłany: Pon Lip 24, 2006 11:13 am   

kupowanie napisał/a:
teraz brakuje mi podpowiedzi "jak to zrobić"

Znasz mój nr GG :) no i jest w moim POdPISie też :mrgreen:

majseweryna

Wysłany: Pon Mar 04, 2013 12:03 pm   

Witam wszystkich :)

Odpowiedz do tematu