Allbuy.pl Strona Główna Allbuy.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Do dyskusji: promocja na Świstaku
Autor Wiadomość
Swistak.pl 

Wysłany: Sro Mar 01, 2006 10:27 pm   Do dyskusji: promocja na Świstaku

Chciałbym poznać opinię w następującej kwestii:

Czy zasadę, że tylko VIPy mogą promować aukcje odnieść do całego serwisu? Czy to będzie dobre sito na mało istotne, śmieciowe aukcje? Jeśli tak - to jaka forma promocji, daje wg Was najlepsze rezultaty? - chodzi mi o miejsce /strona głowna? kategorie? strona aukcji?/ oraz formy reklamowe /obrazki + tekst? sam tekst? wyróznienie?/.

pyrchla 
Bryce Of PaSSion

Wysłany: Sro Mar 01, 2006 10:53 pm   

Moim skromnym zdaniem to bedzie dobre sito tym bardziej przy braku fizycznych oplat za takowe promocje.

[ Dodano: Sro Mar 01, 2006 11:12 pm ]
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie "srebrnych" W przypadku duzej ilosci wystawionych aukcji oraz promocji tych aukcji zarowno na stronie glownej jak i innych metod promocyjnych za ktore sa pobierane srebrne dosyc szybko okaze sie, ze srebrnych na koncie juz nie bedzie. Co w takim przypadku ? Rozumiem, ze mozna dostac srebrne za zglaszanie innych aukcji do weryfikacji Jak widze jedna z osob bedacych na tym forum robi to bardzo czesto :-) W przypadku gdy caly czas poswieca sie na handel i zwiazane z nim godziny pracy, wydaje mi sie ze przegladanie i zglaszanie innych aukcji do weryfikacji zabiera zbyt wiele cennego czasu ktory mozna by poswiecic na sprzedaz . Czy sa inne sposoby zarobku srebrnych ?

amj_2005 

Wysłany: Czw Mar 02, 2006 1:04 am   

Uważam, że pomysł aby tylko VIP mół promować aukcje na Stronie Głównej ma solidne podstawy. Ale inne promocje (kategoria) powinny być ogólnie dostępne aby nie zrażać innych Sprzedawców. Przecież VIP-y nie wystawią tylu aukcji aby przyciągnąć Kupujących. A "NieVIPY" :D mogłyby uznać to za dyskryminację umniejszająca ich sprzedaż.

pozdrawiam

Artur

ko-ma 
druk atramentowy

Wysłany: Czw Mar 02, 2006 6:59 am   

Promowanie w kategoriach może i miało by jakiś sens , ale .... z ograniczeniem jak na stronie głównej ( wspaniały pomysł ) : jedna aukcja na raz - aby ustrzec się przed tym , co ma miejsce w kilku kategoriah Allegro - w kategorii pierwsze trzy - cztery strony to aukcje promowane dwóch - trzech sprzedających , inni są od nstrony powiedzmy piątej .
Drugi problem : spróbujcie już teraz dodać ikonkę " sprzedajacym jest firma wystawiajaca rachunki/faktury " - może na razie na próbę - coś mi się widzi , że moze to znacznie podnieść obroty .
Co do srebrnych : "zarabianie" ich na weryfikacji aukcji uwazam za nieetyczne . Nie lepiej przyznać comiesięczny ryczałt z mozliwoscią "uskładania" + np. premie za staż i za obroty ? Można łatwo wyliczyć , lie tej waluty potrzeba aby stale mieć jedną aukcję promowaną na głównej - i np. połowa tego w formie ryczałtu + jakaś kwota np. na urodziny + coś za obroty .

amber_mw 

Wysłany: Sro Sie 22, 2007 6:53 pm   Re: Do dyskusji: promocja na Świstaku

Swistak.pl napisał/a:
Chciałbym poznać opinię w następującej kwestii:

Czy zasadę, że tylko VIPy mogą promować aukcje odnieść do całego serwisu? Czy to będzie dobre sito na mało istotne, śmieciowe aukcje? Jeśli tak - to jaka forma promocji, daje wg Was najlepsze rezultaty? - chodzi mi o miejsce /strona głowna? kategorie? strona aukcji?/ oraz formy reklamowe /obrazki + tekst? sam tekst? wyróznienie?/.

Hmm a gdzie tego VIPa szukać? Mam konto na Świstaku i miło byłoby skorzystać o ile jeszcze można

Odpowiedz do tematu