Allbuy.pl Strona Główna Allbuy.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Program do rozliczania Pit 2012
Autor Wiadomość
green
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 25, 2013 1:37 pm   Program do rozliczania Pit 2012

Witam jakiego programu używacie do rozliczenia w tym roku?, a może robicie to ręcznie, znalazłam taki http://program-pity.org/rzeczpospolita-program-pit.html]Pit 2012 może jakieś swoje możecie polecić?

ko-ma 
druk atramentowy

Wysłany: Pią Mar 29, 2013 12:42 pm   

Osobiście polecam skrzystanie bezpośrednio z formularza na stronie e-deklaracje M.F.
Przelicza prawidłowo, przy tym umożliwia bezproblemowe złozenie e-deklaracji "od ręki". Można także wykorzystać programik ze strony e-deklaracje do sporządzania ich off-liner i przechowywania zarazem.
Programiki z RzP owszem, fajne, ale momentami denerwujące, zwłaszcza w konfigurowaniu druku

mareczek

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 4:10 pm   

Ja mogę polecić zwykłe programiki dodawane do gazety wyborczej lub jakiś innych gazet, też nie byłem do końća przekonany co do tego ale spełnił moje wszelkie oczekiwania.

jecky

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 10:34 am   

Ja też co roku czaję się na jakąś gazetę wyborczą czy coś innego i biorę programik do pitów właśnie z tego, proste w obsłudze i mi w zupełności wystarczają :)

maćko

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 1:53 pm   

Ja w tym roku korzystałem z http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html

baryszev

Wysłany: Pią Paź 11, 2013 7:21 am   

PitFormat - moim zdaniem świetny program z którego sam osobiście korzystam co roku :)

jacekjol
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 26, 2013 7:27 pm   

Na stronie bankiera znalazłem kilka programów darmowych. Choć żaden nie jest dokładny, wiadomo - darmówka.

AndrzejEko
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 03, 2014 9:23 am   

Ja prawdę mówiąc nie przywiązuję się do żadnego - jak dotychczas to każdy spełnił swoją rolę, choć uczciwie muszę przyznać, że funkcjonalność była czasem dyskusyjna.

Odpowiedz do tematu